Kontakt

Förbundsordförande:

image9

Sandra Lindquist, Stockholm
sandra@vansterstudenterna.se

Förbundsstyrelseledamöter:

image2

Clara Bergman, Södertörn
clara@vansterstudenterna.se

image4

Ehab Khalaf, Kassör, Lund
ehab@vansterstudenterna.se

image6

Elin Alexandersson, Umeå
elin.a@vansterstudenterna.se

image7

Erik Blohmé, Stockholm
erik@vansterstudenterna.se

image5

Lukas Löfling, Uppsala
lukas@vansterstudenterna.se

image8

Micaela Kedhammar, Stockholm
micaela@vansterstudenterna.se

 

Suppleanter:

Peter Ericsson, Lund
peter@vansterstudenterna.se

 

Revisorer:

revisor@vansterstudenterna.se

Valberedning:

valberedning@vansterstudenterna.se

Allmän kontakt:
info@vansterstudenterna.se

 

Lokalföreningar:

Dalarna dalarna@vansterstudenterna.se

Göteborg goteborg@vansterstudenterna.se

Linköping linkoping@vansterstudenterna.se

Lund lund@vansterstudenterna.se

Kalmar kalmar@vansterstudenterna.se

Karlstad karlstad@vansterstudenterna.se

Malmö malmo@vansterstudenterna.se

Norrköping norrkoping@vansterstudenterna.se

Södertörn sodertorn@vansterstudenterna.se

Stockholm vsfsthlm@gmail.com

Umeå umea@vansterstudenterna.se

Uppsala uppsala@vansterstudenterna.se


Bli medlem

Är du intresserad av att bli medlem eller få mer information? Läs mer om att bli medlem !

Adress

Vänsterns studentförbund
Kungsgatan 84
Box 12660
112 93 Stockholm

Bankgiro

Bankgironummer: 772-1202

Sommarkurs

Varje sommar ordnar VSF en studiemedelsberättigad sommarkurs i samarbete med Kvarnby folkhögskola. Läs mer på Sommarkursen!

Vår egen tidning Pergite

Har en egen hemsida som du hittar här

Senaste inläggen

Arkiv

Våra vänner